Wkładki silikonowe

Wkładki silikonowe są doskonałym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Kiedyś nie były aż tak bardzo popularne, a co za tym idzie, dość trudne do dostania w sklepach stacjonarnych. Teraz na całe szczęście, coraz więcej sklepów nawet odzieżowych, wprowadza wkładki silikonowe do stałej oferty sprzedażowej. Jest to bowiem gadżet, który każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie. Naprawdę jest on niezastąpiony w wielu, bardzo często awaryjnych sytuacjach, gdy okazuje się, że żaden typ bielizny nie pasuje pod sukienkę, czy bluzkę, którą chce się koniecznie założyć. Dzięki posiadaniu wkładek silikonowych jest się przygotowanym dosłownie na wszystko i żadna nagła sytuacja nie jest już taka straszna.

Czym są wkładki silikonowe?

Na samym początku warto więc wspomnieć, czym są owe wkładki silikonowe. Istnieją co najmniej dwa rodzaje wkładek. Przede wszystkim mogą być to wkładki, które nakleja się na piersi w taki sposób, że automatycznie zastępują one biustonosz. Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza przy dość wyciętych sukienkach, w których mogłyby być widoczne fragmenty bielizny. Wkładki silikonowe naklejane na biust także lekko go unoszą, dzięki czemu prezentuje się on idealnie.
Drugim typem wkładek silikonowych są te, które umieszcza się w biustonoszu, aby lekko unieść go do góry oraz, aby lekko powiększyć go optycznie.
Sprawdza się to w przypadku ubrań z głębokim dekoltem, ale takim, w którym nie widać wystających elementów bielizny.
Warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę wkładek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *